Jdi na obsah Jdi na menu

KONVERZACE PROFESNÍ

Kurz se hodí zejména pro všechny budoucí uchazeče o zaměstnání v německy mluvících zemích. Součástí kurzu je nácvik dalších nutných dovedností jako např. seznamování, small-talk, přijímací pohovor atd. Náplní kurzu je i zlepšování obecných jazykových znalostí a řečových dovedností, které jsou nepostradatelnou součástí pro absolvování kurzu.

ROZSAH KURZŮ: 13 x 90 min. týdně (20 hodin)

ZAČÁTEK KURZŮ OD 17:00 hod. nebo od 18:45 hod. - bude upřesněno.

Přihláška ke stažení - PŘIHLÁŠKA DO KURZŮ SK 2012-13

 
KURZ KP
 
Termín
13.09.2012
06.12.2012
 
Cena 2.300Kč

Speciální kurz německého jazyka je zaměřený především na komunikaci v rámci specifických konverzačních témat týkající se rozličných pracovních oblastí (též dle profese účastníků kurzu – např. zdravotnictví, autodílna, zubní ordinace, realitní kancelář, počítačová povolání, recepční, hotelnictví ad.). Kurz rozvíjí jazykové znalosti a řečové dovednosti účastníků na bázi tréninku telefonování, rozhovorů, pracovních pohovorů a dalších běžných situací nastávajících v různých zaměstnáních. Součástí kurzu je i nácvik písemné formy daných textů, porozumění čtenému a trénink nutných gramatických obratů.

Cílem je rozvíjet řečové dovednosti účastníků kurzu na bázi nácviku praktického použití v modelových situacích profesního života, rozšiřování slovní zásoby a seznámení se s dalšími pracovními odvětvími.

Vstup do kurzu za předpokladu ovládání jazyka na úrovni SERR A2. Doporučujeme si ověřit své znalosti v krátkém  testu.

 Znalostní test A2      Správné odpovědi